Õnnitleme!
Täna, 2. oktoober
Margus Hernits

Kohtunike nimekiri hooajal 2022-2023

 

Üksik- ja paarissõit:

ISU MV referii

1. Zanna Kulik


ISU MV kohtunik

1. Zanna Kulik
2. Kadi Zvirik


ISU Rahvusvaheline Referii

1. Kadi Zvirik


ISU Rahvusvaheline kohtunik

1.

Jelena Galimova

2.

Oksana Vuorela


EUL MV referii

1. Jelena Galimova


EUL MV kohtunik

1. Julia Agerova
2. Jelena Gromova
3. Sylvi Kuninglik
4. Andrei Maljutin
5. Ksenia Petrova
6. Piret Valamaa
7. Mare Vanatoa


EUL kohtunik

1. Helena Elster *
2. Katerina Griškun *
3. Gerli Kägi *
4. Allar Laane*
5. Caroliina Laantee*
6. Maris Lentso *
7. Anastasia Makarova
8. Dina Malova
9. Laura Liis Metsvaht* / **
10. Veronika Mugra* / **
11. Jaana Ohna *
12. Hildegard Palits *
13. Brita Paula Põder *
14. Heidi Rand
15. Kaidi Reinart *
16. Jana Zavizion *
17. Ann Merit Toiger
18. Jelena Truuvert
19. Carina Veervald
20. Sofja Vostrikova

* Kohtunik võib hinnata B-klassi ja A-klassist Pre-Chicks kuni Intermediat Novice k.a.

** +5/-5 koolitus läbimata

 

 Jäätants

ISU MV kohtunik

1.  Larissa Shuljatjeva 

 

ISU rahvusvaheline kohtunik

1. Emili Arm
2. Ere Lusti


EUL MV referii

1. Ere Lusti
2. Larissa Shuljatjeva


EUL MV kohtunik

1. Ainiki Niinelaid


EUL kohtunik

1. Carolina Laantee*
2. Heidi Rand
3. Kristina Savenkova **
4. Nancy Truuvert* / **

* lubatud hinnata Novice kategooriaid

** +5/-5 koolitus läbimata

 Kontrollerid

Üksiksõit

ISU MV kontroller

1. Zanna Kulik


EUL kontroller

1. Jelena Galimova
2. Jelena Gromova
3. Andrei Maljutin
4. Caroliina Laantee

Jäätants 

EUL MV kontrollerid

1. Ere Lusti
2. Ainiki Niinelaid
3. Larissa Shuljatjeva


Tehnilised spetsialistid

Üksiksõit

ISU MV tehniline spetsialist

1. Margus Hernits

 

ISU rahvusvaheline tehniline spetsialist

1. Karmen Kull
2.  Kristel Ojasaar

 

EUL MV tehniline spetsialist

1. Peeter Kulkov
2. Evelina Lichman


EUL tehniline spetsialist

1. Jelena Abolina
2. Johanna Allik
3. Eliise Elken
4. Elena Glebova*
5. Triinu Jaanhold
6. Jelena Muhhina*
7. Kaileen Raudsepp*
8. Viktor Romanenkov
9. Alina Škuleta-Gromova*
10. Sergii Sychyov*
11. Anna-Liisa Talts

* on lubatud hinnata võistlusel assistendina koos kogenud spetsialistiga ning ainult vabakava

NB! Nimekirjas püsimiseks ja pädevuse säilitamiseks tuleb tehnilistel spetsialistidel kahe aasta jooksul hinnata EUL kalenderplaani võistlusel paneelis. Hetkel tärniga märgitud tehnilised spetsialistid peavad läbima koolituse hooajal 2018-2019.

Jäätants

EUL MV tehniline spetsialist

1. Kristjan Rand
2. Julia Semjonova
3. Kristina Kiudmaa-Butjajev


EUL tehniline spetsialist

1. German Frolov*
2. Grethe Grünberg
3. Sergii Sychyov

* on lubatud hinnata võistlusel assistendina koos kogenud spetsialistiga
  Data & Replay

ISU MV data & replay operaator

1. Juri Kononov

ISU rahvusvaheline data & replay operaator

1. Evelina Lichman


EUL MV data & replay operator

1. Triinu Jaanhold
2. Karmen Kull
3. Anna-Liisa Talts
4. Ann Merit Toiger
5. Carina Veervald

 

EUL data & replay operator

1. Johanna Allik
2. Anita Bauer
3. Kaidi Elmik
4. Helena Elster
5. German Frolov
6. Katsiaryna Kalenda
7. Nadezhda Portyanko
8. Brita Paula Põder
9. Heidi Rand
10. Sofja Vostrikova


Sekretariaat

EUL MV sekretär

1. Juri Kononov
2. Tiina Pariis
3. Ave-Katri Pargi


EUL sekretär

1. Roman Gotovtšikov

 

 

Jalusekaart
 
  • Sponsorid ja toetajad
    Haabersti Jäähall  Noored olümpiale
    Kultuuriministeerium Tondiraba Jäähall
    Kultuurkapital  Sportland  Tallinna Spordi- ja Noorsooamet Olümpiakomitee
  • Jalusekontaktid

    Eesti Uisuliit   Purje 8 korpus 3, 11911, Tallinn