Kohtunike nimekiri

Kohtunike nimekiri hooajal 2016-2017

 

Üksik- ja paarissõit:

ISU MV kohtunik

1. Zanna Kulik
2. Nikolai Salnikov
3. Kadi Zvirik

ISU Rahvusvaheline Referii

1. Zanna Kulik

ISU Rahvusvaheline kohtunik

1. Jelena Galimova

EUL MV referii

1. Jelena Galimova
2. Peeter Laur
3. Malle Ratas
4. Nikolai Salnikov
5. Kadi Zvirik

EUL MV kohtunik

1. Jelena Gromova
2. Sylvi Kuninglik
3. Mare Vanatoa
4. Oksana Vuorela (Jerjomenko)

EUL kohtunik

1. Julia Agerova
2. Elina Antonova*
3. Kaidi Elmik*
4. Allar Laane*
5. Caroliina Laantee*
6. Margarita Lomovski*
7. Anastasia Makarova
8. Andrei Maljutin
9. Dina Malova
10. Laura Liis Metsvaht*
11. Veronika Mugra*
12. Ksenia Petrova
13. Heidi Rand
14. Mihhail Sokolov*
15. Katre Sulane*
16. Ann Merit Toiger*
17. Jelena Truuvert
18. Piret Valamaa
19. Carina Veervald
20. Terje Vingisaar*
21. Sofja Vostrikova

* Kohtunik võib hinnata Pre-Chicks kuni Basic Novice B kategooriat (ehk vabakava)

 

Jäätants

ISU rahvusvaheline kohtunik

1. Ere Lusti
2. Larissa Shuljatjeva

EUL MV referii

1. Peeter Laur
2. Ere Lusti
3. Anne Saraskin
4. Larissa Shuljatjeva

EUL MV kohtunik

1. Ainiki Niinelaid

EUL kohtunik

1. Emili Arm*
2. Carolina Laantee*
3. Heidi Rand
4. Malle Ratas
5. Kristina Savenkova
6. Nancy Truuvert*

* lubatud hinnata Novice kategooriaid

 

 

Kontrollerid

Üksiksõit

ISU rahvusvaheline kontroller

1. Zanna Kulik

EUL kontroller

1. Jelena Galimova
2. Jelena Gromova
3. Malle Ratas
4. Peeter Laur

Jäätants

1. Peeter Laur

 

 

Tehnilised spetsialistid

Üksiksõit

ISU MV tehniline spetsialist

1. Margus Hernits

EUL MV tehniline spetsialist

1. Karmen Kull
2. Peeter Kulkov

EUL tehniline spetsialist

1. Jelena Abolina*
2. Rita Aedla*
3. Jelena Glebova*
4. Irina Ivanova*
5. Triinu Jaanhold
6. Jelena Muhhina*
7. Kristel Ojasaar
8. Evelina Lichman*
9. Kaileen Raudsepp*
10. Sanna Remes
11. Maiu Rosin
12. Alina Škuleta-Gromova*
13. Sergii Sychyov*
14. Anna-Liisa Talts*

* on lubatud hinnata võistlusel assistendina koos kogenud spetsialistiga ning ainult vabakava

Jäätants

EUL MV tehniline spetsialist

1. Kristjan Rand
2. Julia Semjonova

EUL tehniline spetsialist

1. Grethe Grünberg
2. Kristina Kiudmaa-Butjajev
3. Sergii Sychyov
4. Julia Abolina

 

 

 Data & Replay

ISU rahvusvaheline data & replay operator

1. Juri Kononov

EUL data & replay operator

1. Triinu Jaanhold
2. Anna-Liisa Talts
3. Ann Merit Toiger
4. Carina Veervald
5. Sofja Vostrikova

 

 

Sekretariaat

EUL MV sekretär

1. Juri Kononov
2. Tiina Pariis
3. Ave-Katri Pargi

EUL sekretär

1. Mai Valdma
2. Roman Gotovtšikov